Вчитель музики у Винниках обізвала школяра. Батьки її захищають | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вчитель музики у Винниках обізвала школяра. Батьки її захищають
05 Лютого, 15:00
logo-black

Вчитель музики у Винниках обізвала школяра. Батьки її захищають

У винниківській школі №29 стався конфлікт. Вчитель музики обізвала школяра дурнем і хамом. Однокласники зняли ситуацію на телефон. Мама хлопчика виклала це відео в інтернет. Воно з’явилося і в популярній у Фейсбук групі «Батьківська рада Львівщини».

«Доволі цікавий навчальний процес вчителя музики школи № 29, – написала на своїй сторінці Овсюк. – Коли вчитель не може зацікавити своєю справою і своїм предметом учнів, починає звертати на себе увагу таким засобом, це прикро. Змагатися з меншими за себе, а тим більше неповнолітніми дітьми – це прояв своєї слабкості».

LMN спілкувалася з батьками дітей, які навчаються у цій школі. Ті не дивуються, що вчитель зірвався.

«Діти вдома розповідали, що Артур навмисно провокував вчительку на конфлікт. Увесь час розмовляв на уроці. Вчителька кілька разів робила йому зауваження, а тоді стала біля нього. Чекала, коли він перестане говорити. А Артур демонстративно обернувся до дітей, що сиділи ззаду, і продовжував розмовляти, – розповідає мама однієї з учениць. – Хлопчик дуже часто ображає однокласників, матюкається, дочка не раз жалілася на нього. Напевно, всі вчителі нарікають на його поведінку».

Класний керівник хлопця Орися Володимирівна підтвердила, що школяр часто порушує дисципліну на уроці. Був випадок, коли у соцмережі обзивав однокласників нецензурними словами.

«Хлопець часто розмовляє на уроках та не реагує на зауваження вчителів. Я не виправдовую реакції вчителя, та, можливо, хлопчик її просто вивів з себе.»

Фото: Ukr.Life

Відео