Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вчителю із Самбірщини винесли вирок за домашнє насильство над сином та колишньою дружиною
18 Травня, 15:51

Вчителю із Самбірщини винесли вирок за домашнє насильство над сином та колишньою дружиною

Самбірський міськрайонний суд Львівської області виніс вирок вчителю Пинянської гімназії Ігорю Петринякю за вчинення домашнього насильства над своєю колишньою дружиною та малолітнім сином. Відтак, чоловік має спалити штраф. Про це пише «Zaxid.net» із посиланням на поставу суду.

Відомо, що на початку квітня цього року, Ігор Петриняк був на підпитку та вчинив домашнє насильство щодо своєї колишньої дружини та малолітнього сина. Зокрема, він погрожував їм, ображав нецензурними словами та чинив психологічний тиск.

«Під час розгляду справи у суді Ігор Петриняк визнав свою провину. У постанові вказано, що чоловік працює вчителем у Пинянській гімназії. Село Пиняни розташовано за 10 км від Самбора», – йдеться у повідомленні.

Згідно з даними судового реєстру, Ігор Петриняк розлучився зі своєю дружиною торік у листопаді. Дружина зазначила, що він має схильність до зловживання спиртним, неодноразово влаштовував скандали при дитині та ображав нецензурними словами.

Справу розглядав суддя Володимир Галин. Він оштрафував Ігора Петриняка на 170 грн, а також зобов’язав виплатити 536 грн судового збору.

Схожі новини