Вчительку з Самбора виправдали у справі про нетверезу їзду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вчительку з Самбора виправдали у справі про нетверезу їзду
26 Травня, 15:50

Вчительку з Самбора виправдали у справі про нетверезу їзду

Самбірський міськрайонний суд Львівщини закрив справу про керування авто у стані алкогольного сп’яніння вчителькою місцевої школи. Їй загрожувало 17 тисяч грн штрафу та позбавлення водійських прав на рік, повідомляє Zaxid.net.

Як вказано у постанові суду, 22 березня приблизно о 22:45 на вул. Шевченка у Самборі поліція зупинила авто Škoda Fabia через вимкнені фари. Поліцейські виявили у водійки ознаки алкогольного сп’яніння (запах алкоголю, тремтіння рук, почервоніння обличчя), вона відмовилась від огляду на стан сп’яніння і на неї склали протокол через нетверезу їзду.

Обвинувачена є місцевою мешканкою, вона працює практичною психологинею та навчає основ християнської етики в одній з міських шкіл.

Під час розгляду справи в суді жінка не визнала свою провину. Вона заявила, що поліцейські не пояснили їй процедуру огляду на стан сп’яніння, тому спершу вона відмовилась від проходження перевірки. Однак через кілька хвилин, за словами водійки, вона погодилась пройти перевірки, але поліцейські уже оформлювали протокол про відмову від проходження перевірки.

Дослідивши матеріали справи, суддя Ігор Казан закрив справу про адмінправопорушення самбірською вчителькою. Водійці загрожувало 17 тис. грн штрафу та позбавлення водійських прав на рік.

Відео