Вчитися народжувати можна навіть вдома | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вчитися народжувати можна навіть вдома
11 Лютого, 09:55
logo-black

Вчитися народжувати можна навіть вдома

Наталія Павлишин

 

Відтепер готуватися до народження дитини можна в будь-який час і навіть вдома. Сімейний інноваційний простір «Як вдома», що діє у Львові, готує онлайн-курс Школи народжувати «В очікуванні дива». Є також і оптимізована півторамісячна програма для пар, що проходитиме у Сімейному просторі на вул. Зелена, 25. Навчання стартує вже з 20 лютого.

Заняття відбувають двічі на тиждень по дві години. Усе навчання проводитиме лікар, психолог, консультант з грудного вигодовування Христина Піган-Росоловська. Додатково ще проходитимуть окремі відкриті зустрічі.  Вони зокрема стосуватимуться слінгоносіння, прикорму тощо.

 

«Унікальність нашої програми — в підході, – розповідає керівник простору отець Дмитро Романко. – Головне, на чому акцентуємо, це передовсім значимість і гідність цього стану. Школа народжувати «В очікуванні дива» стосуєтесь тих, хто вже завагітнів. У нас є також курси для тих, хто планує вагітність. Окремо проводимо навчання для пар, які хочуть одружитися чи нещодавно пошлюбувалися. Маємо зустріч зі сім’ями і з поважним стажем. Бо незважаючи на це, можуть мати непропрацьовані цінності, а це зменшує ресурс сім’ї. Теперішній побут дуже відірваний від сімейного. Будете здивовані, та часто сім’ї навіть не їдять за одним столом, мало спілкуються. Люди майже чужі в одній квартирі».

 

Найоптимальніше розпочинати навчання на четвертому-п’ятому місяці вагітності. Отець радить не затягувати до останнього триместру.

«Зараз часто чуємо про так зване „токсичне батьківство“, коли люди народжують дитину, але не усвідомлюють її значимості. Ми повинні пам’ятати: дитина — це подарунок. Тож якою вона буде — залежить не від нас, а лише від Бога. Також повинні розуміти рівноцінність людини, без різниці скільки їй і яких розмірів — одна клітина, тобто ембріон, чи багатоклітинний організм, тобто доросла людина, — їхня цінність абсолютно однакова. Батькам інколи складно усвідомити, що дитина — не їхня власність, а вони мають лише розкрити її», — додав отець Дмитро.

Навчання в Школі народжувати  Зареєструватися на курс можна тут: «В очікуванні дива»

 

Відео