Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Вдаримо флет-вайтом по комуналці”: львів’янам зі собаками дарують каву
04 Лютого, 10:48
logo-black

“Вдаримо флет-вайтом по комуналці”: львів’янам зі собаками дарують каву

Юлія Швидко

Після скандального виступу народного депутата партії “Слуга народу” Євгена Брагара власники мережі «Кredens cafe» у Львові вирішили безкоштовно варити каву відвідувачам, які прийдуть до них із собакою.

“Ми знаємо, власникам собак зараз важко: зима без снігу, свята скінчились, в парках -болото.Та що говорити – принц Гаррі пішов з королівської сім’ї на власні хліби. А тут ще й собаку продати, щоб комуналку стягнути. Хочеться кричати з розпачу. Та ми йдемо вам назустріч. Даруємо каву кожному, хто прийде до нас зі собакою. Полегшимо вам фінансовий тягар – вдаримо флет-вайтом по комуналці”, – закликають клієнтів.

Акція триватиме протягом тижня – з 3 по 9 лютого. Організатори зазначають, що порода, вік та стать собаки значення не має.

“Ця ідея виникла у власників KREDENS CAFE – Арсена та Надії Шлапак. Мережа наших кав’ярень пропонує акції на всі випадки життя: від ранкової кави і кави в літак до карток лояльності. А тут з’явилася нагода запропонувати акцію для власників песиків. Надя і Арсен, до речі, мають собаку. Таким чином вирішили зробити подарунок іншим власникам чотирилапих, – каже LMN Богдан Швед з KREDENS CAFE. – До нас сьогодні завітало багато відвідувачів зі своїми улюбленцями. Клієнти – щасливі, жартують. Кажуть, що не збираються продавати своїх друзів”.

Акція не діє у кав’ярнях, які працюють у ТРЦ і в аеропорту “Львів”.

Безкоштовну каву роздають у кафе на вулиці Порохова, 20; проспекті Свободи, 37; вулиці Валовій, 5. Мережа працює з восьмої ранку до 11 вечора.

Фото: Facebook

Схожі новини