Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Вдома ліпше, ніж у домовині»: трускавчан та дрогобиччан у незвичний спосіб закликали не порушувати карантин (Відео)
05 Квітня, 19:36
logo-black

«Вдома ліпше, ніж у домовині»: трускавчан та дрогобиччан у незвичний спосіб закликали не порушувати карантин (Відео)

Сьогодні у Трускавці, Стебнику та Дрогобичі провели акцію «Вдома ліпше, ніж у домовині» на підтримку карантинних заходів. Її ініціатором став власник трускавецької фірми «Вічність» Степан Піряник.

На машину поставили труну з написом «Карантин». З другого боку написали «Сиди вдома». Домовину возили вулицями міст. Таким чином підприємець хотів закликати людей не виходити надвір, якщо у цьому немає особливої потреби.

«Від першого дня карантину я самоізолювався. Думав, що так усі дотримуються закону. На днях у мене виникла крайня необхідність поїхати у Дрогобич. Дивлюся, а там карантину не існує. Десь зо тридцять людей стоять у черзі під «Епіцентром». А під АТБ взагалі молодики зібралися компанією та розпивають пиво. Воно якось несправедливо виходить: старші люди сидять по домах, бережуть себе, а молоді збирають віруси і додому несуть. От тоді і виникла така ідея», – розповів LMN Степан Піряник.

Більшість користувачів соцмережі Фейсбук обурила така акція. Вони пишуть, що не можна так травмувати психіку людей у такий непростий час.

«Я розумію, що акція виглядала жорстоко. Дехто бачив труну і хрестився. Дехто насміхався. Але як змусити людей берегти себе та своїх рідних? Думаю, що акція принесе результати – люди, які гуляють вулицями, все ж таки злякаються і подумають про наслідки своєї поведінки».

Фото: vartonews

Відео: Ігор Дьорка та Андрій Юркевич

Схожі новини