Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Велосипед знайшли, а бабусю ні: пенсіонерку з Сокальщини шукають четвертий день
04 Серпня, 13:07

Велосипед знайшли, а бабусю ні: пенсіонерку з Сокальщини шукають четвертий день

Вже впродовж чотирьох днів, на Сокальщині, у місті Соснівка поліція та волонтери розшукують зниклу пенсіонерку. 85-річна Катерина Серафим поїхала з дому на велосипеді у суботу, 1 серпня. У понеділок жінку бачили у лісі біля сусіднього села Стриганка, того ж дня волонтери знайшли її велосипед. Однак самої жінки поруч не було. До пошуків пенсіонерки залучені поліцейські, лісничі та волонтери, повідомляє Zaxid.net.

У поліцію про зникнення 85-річної Катерини Серафим повідомив її син. Чоловік живе в Івано-Франківську. Впродовж п’ятниці, 31 липня, він не міг додзвонитися до своєї матері, тож одразу наступного дня заявив про її зникнення.

За попередньою інформацією, з дому жінка поїхала не велосипеді. Того дня кілька разів її бачили на околицях Соснівки, однак додому вона так не повернулася. До пошуків, окрім правоохоронців, залучені ще й волонтери. Жінку шукають за допомогою квадрокоптера.

У понеділок, після двох днів пошуків, лісничі бачили пенсіонерку живою у лісі, у сусідньому селі Стриганка. Катерина Серафим запитала у лісничих як їй дійти до Соснівки. Лісничі не знали, що жінка заблукала і її розшукують, тож просто пояснили їй якою дорогою краще піти. Того ж дня велосипед пенсіонерки знайшли, але її самої поруч не було.

image-1-7
image-2-4

Пошуки жінки не припиняються. Правоохоронці шукають її цілодобово, а волонтери збираються у центрі Соснівки щодня о 18:00 та вирушають на нічні пошуки зниклої Катерини Серафим.

Схожі новини