«Великі квіти на нігтях давно вийшли з моди», – майстриня про нові тренди у манікюрі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Великі квіти на нігтях давно вийшли з моди», – майстриня про нові тренди у манікюрі
09 Червня, 15:31
logo-black

«Великі квіти на нігтях давно вийшли з моди», – майстриня про нові тренди у манікюрі

Софія Мінджоса

Сьогодні майже кожна львів’янка стежить за красою своїх нігтів та робить манікюр. Доглянуті та акуратні нігті завжди додають впевненості. Якщо ви ще не вирішили, яким кольором покрити свої нігті влітку, то LMN дізналася, який манікюр зараз у тренді.

«За версією компанії Пантон, найвідомішого у світі експерту з кольорів, зараз дуже стильні яскраво-червоні, рожево-червоні та оранжево-червоні відтінки, тобто такі більш вогняні. Крім цього дуже популярними є молочний відтінок та жовто-гарячий, – каже львівська майстриня манікюру Яна Вороновська.

Якщо ви хочете чогось особливого на ваших нігтях, то манікюрниця радить використати мінімалістичний дизайн, тобто крапки, геометрію, маленькі деталі чи абстракцію.

«Великі квіти на нігтях вже давно вийшли з моди, краще їх не малюйте. Камінчики також відходять в минуле, але якщо дуже хочете, то можете використати один або два, але не більше. В жодному разі не обкладайте весь ніготь ними. В такому випадку краще додати блиску або блискучу стрічку, – каже Яна. – Я б також не радила робити французький манікюр, він вже втратив свою популярність. Замість нього краще обрати бежеві відтінки або омбре, коли є перехід від одного кольору до іншого.»

Якщо у вас зламався ніготь, то – це не біда. Адже тепер в тренді коротка форма.

«Популярні довгі та загострені нігті більше не модні. Краще акуратна мигдальна форма або коротка квадратна, – говорить майстриня. – Кутики можуть бути заокруглені або ж гострі, головне не довгі».

Яна Вороновська каже, що на нігтях рук та ніг не обов’язково мусить бути одноковий колір. Головне не робити велику різницю.

«Не можна, щоб на руках було щось стримане, а на ногах дуже яскраве. Краще робити в одній кольоровій гамі або в одному стилі. До слова, у дизайнах педикюру з’явилася нова тенденція – не обов’язково всі нігті малювати одним кольором. Можна виділити якийсь пальчик іншим відтінком або блискітками.»

Фото: Пінтерест

Фото основне: Космополітен

Відео