регіональні новини
Написати нам
Верховна Рада прийняла закон про імпічмент
10 Вересня, 12:15

Верховна Рада прийняла закон про імпічмент

Сьогодні, 10 вересня, Верховна Рада прийняла законопроект Президента Володимира Зеленського про імпічмент. Закон підтримали 245 депутатів, проти було – 73, ще 55 утримались. Про це повідомляє “Українська правда”.

За законопроект проголосувало 244 нардепи від “Слуги народу” і один позафракційний. Це голосування не підтримали оплесками. Навпаки воно викликало обурення частини депутатів.

Дві фракції просили час на заяви, однак Разумков оголосив перерву на 30 хв.

Після прийняття закону у першому читанні частина депутатів просила дати час на ознайомлення з прийнятим законопроектом і внесення поправки та наполягли, щоб закон розглядали на наступному засіданні.

Однак Разумков таке прохання проігнорував. Він попросив висловитися з цього питання представника профільного комітету, нардепа від “Слуги народу” Андрія Клочка.

“Усі зауваження були розглянуті на комітеті. Ті з них , що вартували уваги, були враховані, у зв’язку з чим пропоную визнати законопроект таким , що не потребує доопрацювання, підтримати та проголосувати”, – сказав Клочко.

Фракція “Батьківщина” просила дати час на внесення поправок. Однак Разумков поставив на голосування пропозицію комітету, а не “Батьківщини”.

Фото: 5 канал

Схожі новини