Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Верховна Рада призначила нового очільника Мінкульту: що про нього відомо
04 Червня, 13:17

Верховна Рада призначила нового очільника Мінкульту: що про нього відомо

Новим міністром культури та інформаційної політики України став Олександр Ткаченко.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні парламенту 4 червня. За призначення Ткаченка на посаду проголосували 263 народних депутати.

Раніше Олександр Ткаченко виконував обов’язки голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Ткаченко також написав заяву про складання депутатських повноважень, в зв’язку з призначенням на посаду члена Кабінету міністрів України.

“Присягнув! Що ж, тепер нас чекає новий етап. Рада підтримала мою кандидатуру на посаду міністра культури та інформаційної політики. Дякую за довіру колегам народним депутатам та Президенту. Дякую українцям! Нагальні завдання, які перед нами стоять: крок 1: відновити фінансування; крок 2: завершити реструктуризацію, поновити адміністративну спроможність мінкульту, провести аудит“, – написав Олександр Ткаченко своїй сторінці у Facebook.

 

Новопризначений міністр зазначив, що “реальна цифра, яку потрібно спрямувати на підтримку культури та туризму – 3-4 млрд грн“.

За його словами, така сума необхідна для того, щоб галузь могла “вижити та повернутися до розмови про розвиток”.

Ткаченко закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «журналістика», Harvard Business School та INSEAD Business School (Сінгапур). Був лауреатом різних премій у галузі топменеджменту у сфері медіа.

Ткаченко працював кореспондентом українського представництва британського міжнародного агентства новин Reuters у Києві, був редактором і ведучим щотижневої телепрограми «Молодіжна студія «Гарт» на телеканалі УТ-1.

У 1996-1997 роках був заступником генпродюсера каналу «1+1», запустив програму «Телевізійна Служба Новин» (ТСН). Був гендиректором «Нового каналу».

Також працював радником прем’єр-міністра Віктора Ющенка на громадських засадах.

У 2005 році став головою правління та одним з акціонерів «Одеської кіностудії».

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 9 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Схожі новини