Верховна Рада ухвалила закон про масове тестування на COVID-19 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Верховна Рада ухвалила закон про масове тестування на COVID-19
07 Травня, 16:44

Верховна Рада ухвалила закон про масове тестування на COVID-19

Сьогодні, 7 травня, на позачерговому засіданні Верховна Рада прийняла законопроєкт про масове тестування населення на коронавірус. За нього проголосували 336 депутатів. Тепер аналіз буде обов’язковим для осіб, які звертаються по меддопомогу з ознаками коронавірусу, а також для осіб, які контактували з хворими, – пише УП.

Регулярне тестування також будуть проходити медичні працівники та ті, що працюють у закладах охорони здоров’я. Перевірятимуть правоохоронців та нацгвардійців – незалежно, чи мали вони встановлений контакт із хворим на коронавірус чи ні.

«Особи, які через проведення заходів з недопущення поширення коронавірусу були змушені піти на самоізоляцію, або перебувають у медзакладах, отримуватимуть допомогу по тимчасовій непрацездатності у розмірі 50% середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу, – йдеться у законі. – Медичні працівники, які через боротьбу з коронавірусом, лежать у лікарні або перебувають на самоізоляції, отримуватимуть допомогу у розмірі 100% середньої зарплати незалежно від страхового стажу».

Нагадаємо, прийнятий закон набирає чинності з дня його опублікування і діє на час карантину та обмежувальних заходів, а також впродовж 2 місяців з моменту їх відміни.

  • 0
  • 6242
Відео