Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Верховна Рада хоче зробити одноразове безкоштовне розмитнення авто для учасників бойових дій, – Бакунець
21 Червня, 17:03

Верховна Рада хоче зробити одноразове безкоштовне розмитнення авто для учасників бойових дій, – Бакунець

Сьогодні Верховна Рада відновила оподаткування імпорту – повернула акциз, ПДВ та мито на товари, які ввозять в Україну з-за кордону, включно з автомобілями. Проте для військових, які захищають Україну на війні, хочуть дозволити одноразове ввезення авто без податків. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Павло Бакунець.

Відновлення оподаткування імпорту необхідне для наповнення державного бюджету та ліквідації надмірної конкурентної переваги щодо продукції, яка виробляється всередині країни. Однак, за три місяці, поки діяло пільгове оподаткування, ним не могли скористатися військовій, які були на фронті. Тому депутати вирішили вирівняти цю несправедливість.

«Я голосував проти скасування пільгового розмитнення і закликав депутатів зберегти його на авто для громадян. Так, держава потребує надходжень у бюджет, але і громадяни мають в рази менше ресурсів. За три місяці пільгового розмитнення частина громадян встигли привезти собі авто, але хто цього точно не встиг – це наші захисники, які весь цей час провели у зонах бойових дій.Тому з колегами негайно реєструю законопроєкт, який дозволить нашим захисникам одноразово ввезти авто без акцизу, мита та ПДВ. Це буде справедливо, і я переконаний, Верховна Рада підтримає таку ініціативу», – коментує нардеп з Львівщини Павло Бакунець.

Нагадаємо, що у березні Парламент спростив процедури ввезення товарів в Україну з-за кордону на період воєнного стану, зокрема, звільнив від сплати ПДВ, мита та акцизу при ввезенні транспортних засобів в Україну. Зміни набули чинності з 1 квітня.

Схожі новини