Верховна Рада підтримала збільшення відпустки для військових | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Верховна Рада підтримала збільшення відпустки для військових
11 Червня, 09:05

Верховна Рада підтримала збільшення відпустки для військових

Депутати Верховної Ради проголосували за збільшення щорічних відпусток для військових до 30 днів. Також вони зможуть додатково відпочивати 10 днів за сімейними обставинами та з інших поважних причин. Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на кількох нардепів.

Відповідний проєкт закону передбачає, що під час дії воєнного стану військовослужбовцям всіх видів військової служби можуть надавати щорічну основну відпустку тривалістю 30 календарних днів.

Крім того, військові додатково зможуть взяти відпустку за сімейними обставинами та з інших поважних причин терміном до 10 днів зі збереженням грошового забезпечення. А ще військовослужбовці зможуть отримати час на те, щоб доїхати до місця проведення відпустки і назад – на це можуть виділити до двох діб в один кінець.

Нагадаємо, наразі українські військові могли брати щорічну основну відпустку та відпустку за сімейними обставинами або з інших поважних причин. Проте обидві ці категорії передбачають лише по 10 днів відпочинку, а також час на дорогу до місця проведення відпустки і назад.

Відео