Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Весь Львів із квадрокоптера: мешканці міста можуть знайти свою вулицю (Відео)
20 Жовтня, 17:49
logo-black

Весь Львів із квадрокоптера: мешканці міста можуть знайти свою вулицю (Відео)

Понад 16 годин відео, розділених у 500 роликів, з’явилися на сайті nad-levom.org. Там увесь Львів знято з квадрокоптера. Мешканцям міста, аби знайти свою вулицю, треба просто відкрити список відео по районах, або ввести назву вулиці в стрічку пошуку на сайті.

Ініціатори цього проєкту хотіли привернути увагу львів’ян до історичної спадщини. Також мали на меті підкреслити відповідальність, яку мешканці міста несуть перед майбутнім Львова.

«Дивитися на вулички та парки улюбленого міста зворушливо. Я пишаюся рідним містом та хочу, аби в майбутньому воно ставало дедалі кращим. Та якщо до влади знов прийдуть ті, хто паразитують на ресурсах громади, наше прекрасне місто й далі стагнуватиме. Я хочу, щоби, роздивляючись власну вулицю чи будинок, кожен львів’янин усвідомив, наскільки важливим буде його рішення 25 жовтня та який вплив матиме його персональний вибір на майбутнє нашого міста», — розповідає про значення проєкту Юлія Гвоздович, кандидатка на посаду міського голови Львова та найефективніша депутатка сьомого скликання за версією Громадянської мережі «Опора».

Над цим проектом впродовж чотирьох місяців працювала команда Української Галицької партії. Це відео повинне закарбувати в пам’яті обриси міста у 2020 році та спонукати львів’ян до зваженого вибору 25 жовтня, зазначають ініціатори.

Фото та відео: Фейсбук

 

Схожі новини