Весільні музики, розваги та зірки естради: у Самборі готуються відзначити День міста майже на мільйон гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Весільні музики, розваги та зірки естради: у Самборі готуються відзначити День міста майже на мільйон гривень
06 Грудня, 20:18
logo-black

Весільні музики, розваги та зірки естради: у Самборі готуються відзначити День міста майже на мільйон гривень

На сайті Самбірської міської ради з’явився дуже цікавий проєкт рішення міського голови Юрія Гамара, який розглянуть на сесії. Цікавий він тим, що пан Гамар або нічого не чув про некритичні витрати під час війни, або йому відомо те чого не знаємо ми.

Мова йде про затвердження “Програми святкування  Дня міста Самбора на 2024 рік”.  

І хоча дата не ювілейна (783-та річниця) святкування запланували з розмахом.

Найбільше міський голова хоче витрати на виступ зірок естради — 500 тисяч гривень.

Також міська рада планує фестиваль весільних музик «Самбір-Фест» організацію та технічне забезпечення якого оцінили у 130 тисяч гривень.

Є у проєкті рішення і пункт “Організація відпочинку та розваг” в якому не вказано для кого цей відпочинок та розваги. Але це може обійтися міському бюджету у ще 70 тисяч гривень.

В мерії планують виготовляти під це все дійство святкову продукцію: запрошення, листівки, блокноти, ручки, горнятка… та інші сувеніри загалом на 20 тисяч гривень.  І ще на 80 тисяч планують зняти відеоролики.

Загальна сума, в яку сьогодні оцінили святкування дня Самбора у вересні 2024 року  — 980 тисяч гривень з міського бюджету.

“Основним результатом виконання Програми має стати збільшення потоку туристів на територію Самбірської  міської територіальної громади”, — пояснюють у міській раді.

Нагадаємо, що в області в цей час навпаки декларують, що у 2024 році максимально відмовляться від некритичних видатків.

«Наступного року ми відмовляємось від усіх непріоритетних видатків, відмовляємось від квітів і сувенірів, конкурсів та премій у різних галузях», – заявив днями начальник ЛОВА Максим Козицький.

Додамо також, що активісти та волонтери Львівщини борються за те, аби видатки з бюджетів громад йшли на підтримку сектору безпеки та оборони, забезпечення військових медичною реабілітацією, реабілітацію людей у післявоєнному стані, забезпечення дітей з інших областей… Але ні. Виступ зірок естради, напевно, є важливим.

 

 

User Image
Ольга Піліщук
Відео