Веслувальники Львівщини вибороли дві медалі на етапі Кубка світу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Веслувальники Львівщини вибороли дві медалі на етапі Кубка світу
27 Травня, 16:15

Веслувальники Львівщини вибороли дві медалі на етапі Кубка світу

У Польщі триває етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. У складі національної збірної за нагороди змагаються шестеро спортсменів зі Львівської області. Про це повідомили у Львівській ОВА.
Олександр Зайцев став третім в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів. Раніше хлопець тренувався на Херсонщині. Коли почалась повномасштабна війна, він переїхав на Львівщину та продовжив тренування в обласній школі вищої спортивної майстерності.
Ще одну «бронзу» виборола чоловіча четвірка на каное на дистанції 500 метрів. Дистанцію долав львів‘янин Віталій Вергелес разом з колегами з інших областей – Андрієм Рибачком, Тарасом Кузиком та Володимиром Савчиним.

Веслування є одним з пріоритетних видів спорту для Львівщини. Минулого року для топспортсменів збірної області Управління молоді та спорту Львівської ОДА закупило нові човни. На базі Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Веслярик» у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини збудували елінг для зберігання човнів, – зазначили тут.

Незабаром у Добротворі також розпочнеться реконструкція будівлі дитячо-юнацької спортивної школи, яка має потужну веслувальну секцію. На це передбачили кошти в обласному бюджеті.

Відео