Атовець вимагає від Тимошенко публічних вибачень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Атовець вимагає від Тимошенко публічних вибачень
02 Листопада, 16:02

Атовець вимагає від Тимошенко публічних вибачень

Політична сила  Юлії Тимошенко використала у своїй агітації його фото без згоди

Ветеран війни на Донбасі у складі батальйону “Азов” Олексій Лисенко хоче, аби Юлія Тимошенко вибачилася перед ним публічно у вигляді відеоролика.

 

“Сьогодні партія Тимошенко використала моє фото з передової для пропаганди своїх пораженських поглядів і проросійського порядку денного. Я, екс-доброволець батальйону Азов, не підтримую її політсили і не давав дозволу на використання своєї фотографії в її політичній агітації. Шеврон “Азова” для мене сакральна річ, омита кров’ю моїх побратимів, які не повернулися з фронту. Йому не місце поряд із гаслами проросійської партії “Батьківщина”, – написав у своїй сторінці на Facebook  Олексій.

Військовий додав, що якщо протягом 24 годин Тимошенко не відреагує, він та інші військові з “Азова” прийдуть у офіс політсили  і особисто запитають яке вони мають право піаритися за рахунок фронтовиків, які воювали в той час, коли ж вони  самі сиділи (і продовжують сидіти) в тепленьких кабінетах столиці.

“Разом з побратимами ми боролися за Україну в Харкові, Маріуполі, Маринці і Широкино. Ми воювали за Націю і її майбутнє. І я не збираюся терпіти, щоб будь-які політичні пройдисвіти піарилися за рахунок наших імен. Тим більше такі люди  як Тимошенко”, – написав Олексій.

Нагадаємо, нещодавно Сергій Притула звинуватив волинську організацію ВО “Батьківщина” у протиправному використанні його імені та фото.  На сторінці партії опублікували рекламний допис з фотографією волонтера та підписом  “Сергій Притула зібрав 7,5 млн грн для бійців АТО. Поважаєш? Став лайк!”.

У свою чергу Сергій написав, що нічого спільного з ними ніколи не мав та  висунув вимогу протягом 24 годин опублікувати вибачення, а центральному апарату ВО “Батьківщина” – публічно засудити маніпулятивну діяльність волинських колег.

Відео