Ветеран з Львівщини переміг у «Голосі країни» з піснею, яку присвятив побратимам | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ветеран з Львівщини переміг у «Голосі країни» з піснею, яку присвятив побратимам
30 Жовтня, 11:26

Ветеран з Львівщини переміг у «Голосі країни» з піснею, яку присвятив побратимам

25-річний Михайло Панчишин, з творчим позивним Ptashkin, переміг у вокальному конкурсі «Голос країни-13» з піснею “Невідомий герой”. Чоловік родом з Рудок на Самбірщині. Після школи навчався у Львівському коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу за спеціалізацією кухар-кондитер. По тому працював в одному із закладів Львова.

У 2017 році Михайло Панчишин став переможцем у шоу талантів «Х-фактор» і взявся за розвиток сольної кар’єри. Після початку повномасштабного вторгнення пішов захищати Україну до лав Збройних сил. Він брав участь у звільненні Ірпеня під Києвом, воював у Бахмуті.

На Донеччині воїн був поранений і після трьох місяців у лікарні, восени 2023 року, його звільнили від участі у бойових діях. Після цього Михайло Панчишин допомагав захисниками як волонтер і виступав для них у госпіталях.

«Ворог воює дуже підло. Я особисто бачив, як фосфор падає в Бахмуті. Ми зайшли в саме пекло, в сам нуль. Так сім днів безперервних обстрілів. Кожен приліт біля тебе – це контузія. Нас окупанти взяли в кільце. Я думав, якщо я звідси виберуся живим, то зроблю так, щоб про цей бій не забув ніхто, щоб не забули хлопців, які там полегли. Я буду освіщати їхню славу», – так Михайло пояснював свою участь у «Голосі країни».

Михайло з братом Петром

Вчора, 29 жовтня, відбувся фінальний етап вокального конкурсу, і саме Михайло отримав омріяний кубок. До речі, його він продасть, а виручені кошти передасть на потреби ЗСУ. Про це оголосили ефірі «Сніданку 1+1».

Михайло зі своїм тренером в проекті "Голос країни" Артемом Пивоваровим

«Ми зараз хочемо офіційно оголосити, що цей кубок ми розіграємо на наших офіційних сторінках в соцмережах. Будь ласка, стежте. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку наших військових, безпосередньо підрозділу Михайла – «Бойові Бобри»», – зазначив тренер Михайла в «Голосі», співак Артем Пивоваров.

Відео