Ветерани АТО збирають кошти на банк крові для собак | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ветерани АТО збирають кошти на банк крові для собак
04 Грудня, 14:20

Ветерани АТО збирають кошти на банк крові для собак

Віра Потічна

У Львові збирають гроші на облаштування центру збору крові для собак. Допомогти закупити дороге обладнання погодились ветерани АТО. Воїни сфотографувалися для глянцевого календаря.

“Ми запланували облаштувати такий центр, адже з цим у місті є велика проблема. Багато власників тварин втрачають своїх улюбленців саме через проблему втрати крові. Коли собака хворіє чи його покусали на вулиці інші тварини, врятувати пса важко без переливання. От і вирішили створити такий банк крові. Правда, це дуже дороге задоволення. Тільки центрифуга для переливання крові коштує 150 тисяч гривень”, – розповідає LMN головний лікар ветиринарної клініки ЛКП “Львів” Андрій Пінчук.

Аби швидше зібрати гроші для банку крові, у місті працюють волонтери. Нещодавно до них долучились і ветерани АТО.

“Хтось в’яже шкарпетки, хтось стоїть зі скриньками, а хлопці погодились сфотографуватися з собаками для глянцевого календаря. Продаж від них піде на закупівлю обладнання. Треба, крім центрифуги, купити холодильні обладнання, мікроскопи, системи для визначення групи крові собак. Як будуть зібрані кошти, питання облаштування такого центру займе місяці зо два – і запустимось”, – додає Пінчук.

8 грудня на площі Ринок о 15.00 запланована презентація проекту та благодійного календаря «Вірні завжди». Придбати глянець можна буде також в ЛКП «Лев» на вулиці Промислова, 56, на Різдвяному ярмарку у Львові та онлайн.

Відео