Ветерани Львівщини здобули 12 медалей на змаганнях у США | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ветерани Львівщини здобули 12 медалей на змаганнях у США
16 Березня, 14:47

Ветерани Львівщини здобули 12 медалей на змаганнях у США

Військовослужбовці з Львівщини вибороли 12 медалей на змаганнях Повітряних сил США у Лас-Вегасі. Зокрема представники нашої області здобули 6 золотих, 2 срібні та 4 бронзові медалі, повідомили у Львівській ОВА.

«Нагадаємо, що серед тридцяти українців у складі збірної України виступали і четверо представників Львівщини: військовослужбовці ЗСУ Олександр Катаула, Юрій Брель та Герман Золотарьов, а також військовослужбовець НГУ Ігор Бутенко», – розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Загалом національна збірна команда України виборола 76 медалей, з них 43 золотих, 19 срібних і 14 бронзових. Найбільше медалей наші атлети здобули з плавання та веслування.

Львів’яни поповнили скарбничку збірної України дванадцятьма медалями:

  • Олександр Катаула – володар золотої медалі зі стрільби з лука в командному розряді та срібної в індивідуальному.
  • Юрій Брель здобув «золото» у складі команди волейболу сидячи, дві золоті медалі з веслування на тренажерах (одна і чотири хвилини греблі) та дві бронзові медалі у плаванні (плавання на 50 м на спині і 50 м брасом).
  • Ігор Бутенко завоював срібну медаль у пауерліфтингу (вагова категорія 107 кг) та бронзову нагороду з веслування на тренажерах (чотири хвилини греблі).
  • Герман Золотарьов – дві золоті медалі у бігу на дистанціях 1500 м і 800 м та «бронзу» з веслування на тренажерах (одна хвилина греблі).

Зазначимо, у цих змаганнях з адаптивних видів спорту брали участь поранені військовослужбовці.

Нагадаємо, спортсмени-військовослужбовці зі Львівщини здобули медалі на змаганнях у США.

Відео