Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Від чадного газу у Львові постраждали 3 дорослих і 2 дітей
20 Січня, 16:53

Від чадного газу у Львові постраждали 3 дорослих і 2 дітей

У пік зимового сезону у Львові люди продовжують страждати від чадного газу. Лмше за вчорашн. добу у місті отруїлось 5 людей в одному будинку. Інцидент трапився у квартирі чотириповерхового будинку на вул. Городоцькій. Серед постраждалих – двоє дітей віком 9 і 16 років, які потрапили у Дитячу лікарню Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

 

“Їм відразу провели необхідні дослідження. Зараз стан дітей вже покращився, їх перевели у профільне відділення. Їхньому здоровʼю вже нічого не загрожує”, – розповів дитячий лікар-анестезіолог Дитячої лікарні Першого територіального медичного об’єднання м. Львова Михайло Трояновський.

 

Додамо, фахівці наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення.

Йдеться про вікна, двері та вентиляційні канали, які мають бути постійно прочищені, і в яких має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу.

Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим.

в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

Схожі новини