Від голови, але за гроші платників податків: в облраді витратять понад 200 тисяч гривень на наручні годинники | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Від голови, але за гроші платників податків: в облраді витратять понад 200 тисяч гривень на наручні годинники
01 Вересня, 15:44
logo-black

Від голови, але за гроші платників податків: в облраді витратять понад 200 тисяч гривень на наручні годинники

Працівники Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосили на офіційному сайті державних закупівель Prozorro про купівлю наручних чоловічих годинників. Заплатити за це збираються 235 тисяч 500 гривень.

Як бачимо, у вимогах до закупівлі йдеться про японські кварцові годинники. Ремінець у них має бути із натуральної шкіри природної структури чорного кольору. Застібка – пряжка з нержавіючої сталі з покриттям IPS. Годинники призначенні для подарунків і мають бути у подарункових футлярах. 

 

 

 

У верхній частині циферблату має бути розміщено герб Львівської обласної ради. Та цього виявилося не достатньо і замовник вимагає ще на звороті  нанести великими буквами гравіювання з написом: ВІД ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

Зважаючи на те, що купують сто годинників, то вартість одного виходить 2 355 гривень.

На конкурс подалася лише одна фірма: ТОВ “Київський годинниковий завод” представники якого ні на копійку не знизили очікувану вартість закупівлі.

До слова, за 235 тисяч гривень можна купити мінімум десять старлінків (для зв’язку) на фронт.

 

Відео