Від грипу на Львівщині померли 5 людей | Львівська мануфактура новин
Від грипу на Львівщині померли 5 людей
02 Березня, 11:11

Від грипу на Львівщині померли 5 людей

Станом на 1 березня на Львівщині зафіксували п’ять смертей від грипу. Про це розповіла гендиректорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко-Тімко, повідомляє Твоє місто.

«Циркулює вірус грипу А. Притому не простий вірус грипу А, а цей H1 пандемічний, який ми з вами зустріли фактично у 2008-2009 роках. Крім того, одночасно циркулює вірус грипу В. Спостерігають випадки захворювання риносинцитіальним вірусом і риновірусом», — пояснила вона.

За словами епідеміологині, захворюваність швидко поширюється саме через циркуляцію одразу кількох вірусів. Ще одним чинником є низький рівень вакцинації. У області проживає близько 2,5 мільйона людей, проте щеплення від грипу зробили лише 16 тисяч осіб.