Від коронавірусу помер голова львівського відділення Спілки художників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Від коронавірусу помер голова львівського відділення Спілки художників
02 Листопада, 20:07
logo-black

Від коронавірусу помер голова львівського відділення Спілки художників

Сьогодні, 2 листопада, під вечір, повідомили ще одну жахливу новину про смерть від коронавіруса. На цей раз недуга забрала життя голови львівського відділення спілки художників Олега Микити.

 

«З сумом повідомляємо, що сьогодні відійшов в інший Світ багаторічний Голова Правління Львівської обласної організації НСХУ, один із засновників Народного Руху України, багаторічний Голова Львівської обласної федерації з тенісу, Народний депутат першого демократичного скликання Львівської міської ради, художник-оформлювач, автор ряду дизайн-проектів громадського значення Олег Теодорович Микита. Висловлюємо співчуття родині, близьким, численним друзям, соратникам по творчому цеху. Світла пам’ять Тобі наш друже!», – написали на сторінці Львівської обласної організації НСХУ.

У соцмережі всі, хто знав покійного, висловлюють щирі співчуття з приводу його смерті.

«Надзвичайно світла і позитивна людина була пан Олег. Аж не віриться, що його більше нема поруч з нами. Втрачаємо найдостойніших…», – пишуть користувачі Фейсбук.

У коментарях до посту про трагічну звістку люди також повідомили причину смерті Олега Микити – чоловік хворів коронавірусом. Лікувався у лікарні швидкої допомоги. Але, на жаль, недуга виявилась сильнішою.

Олегу Микиті був 71 рік. Він був відомим художником, громадсько-культурним діячем, головою Львівської обласної організації НСХУ. Сам родом із села Чижки Старосамбірського району. Основні напрямки його роботи – художнє проектування, дизайн середовища, малі архітектурні форми. Працював над проектами благоустрою вул. Коперника та центральної площі у Сколе.

Нагадаємо, сьогодні про смерть свого співробітника також повідомив Львівський обласний лабораторний центр. Помер завідувач лабораторії фізичних факторів Ігор Колянчіков. Чоловік хворів на коронавірус.

Відео