Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Від коронавірусу помер начальник Львівського військового госпіталю
18 Червня, 21:29

Від коронавірусу помер начальник Львівського військового госпіталю

Сьогодні, 18 червня, на 59-му році життя помер начальник Військово-медичного клінічного центру західного реґіону Іван Гайда. За попередньою інформацією, причиною смерті стало ускладення від коронавірусної інфекції.

«Щойно стало відомо, що від ускладнень через COVID-19 помер Іван Гайда, начальник Львівського військового госпіталю. Відданий лікар, який врятував немало життів наших військових. Співчуття рідним та близьким!», – написав у Фейсбуці міський голова Львова Андрій Садовий.

Як стало відомо zaxid.net з власних джерел, Іван Гайда помер в одному зі шпиталів Києва, де тривалий час лікувався від Covid-19.

Іван Гайда був полковником медичної служби Збройних сил України, лікар вищої категорії. Народився на Тернопільщини.  Навчався в Івано-Франківському, згодом Куйбишевському медінститутах.

2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — йому присвоєно звання заслуженого працівника охорони здоров’я України.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 2589
Схожі новини