Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Від коронавірусу померли львівський меценат та редакторка газети зі Сколівщини
05 Серпня, 17:56
logo-black

Від коронавірусу померли львівський меценат та редакторка газети зі Сколівщини

Кількість померлих від коронавірусу на Львівщині знову зросла. Про ще дві смерті повідомив очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Зокрема, від коронавірусу померла 52-річна редакторка Сколівської районної газети “Бойківська думка” Іванна Русин.  

“Іванна Русин була чудовим фахівцем своєї справи. Завжди радо допомагала колегам, охоче ділилась контактами та цікавою інформацією про Сколівщину. Добре розуміла усі процеси з роздержавленням медіа, ділилась з іншими редакторами готовими формулами й практичними порадами. Дуже любила свій край, розповідала про нього з захопленням, про що б не йшлось. Знала тонкощі, традиції й особливості різних сіл району. Нещодавно на базі газети відкрили ще й радіо, чим Іванна Мар’янівна дуже тішилась, мала ще багато планів на життя, зокрема й у сфері медіа”, – згадує  у коментарі LMN про колегу редакторка Старосамбірської районної газети Марія Кузьмин. 

Також помер від коронавірусу 62-річний підприємець та меценат Михайло Коропецький.

Михайло Коропецький був гендиректором ТзОВ «Спільне підприємство «СІГМА». Раніше також був віцепрезидентом Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати «ICC Ukraine».

  • 0
  • 4179
Схожі новини