Від кульового поранення у голову помер Герой зі Жидачівщини Роман Досяк | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Від кульового поранення у голову помер Герой зі Жидачівщини Роман Досяк
23 Травня, 11:41
logo-black

Від кульового поранення у голову помер Герой зі Жидачівщини Роман Досяк

Юлія Швидко

Вчора ввечері у лікарні імені Мечнікова у Дніпрі помер 48-річний Роман Досяк, боєць зі села Ліщин на Жидачівщині. Герой був поранений у ніч на 18 травня у районі Кримського. Куля потрапила у голову. Того ж дня, о 9.30, його з аеропорту доставили до лікарні в Дніпрі.

«Роман отримав кульове поранення поблизу Кримського на Луганщині. Важке черепно-мозкове поранення. Тривала нейрохірургічна операція, складна боротьба за життя в реанімації. Вдень і вночі анестезіологи і нейрохірурги робили все, навіть неможливе, з надією на покращення, з вірою в життя. Серце Романа зупинилось о 23.15», – написав у Facebook заступник головлікаря по наданню екстреної медичної допомоги у Дніпропетровській лікарні імені Мечникова Олександр Толубаєв.

В останню хвилину біля нього була мама Ольга Досяк.

«Не можемо повірити, що Романа більше немає. Це була особлива людина. Він один з нашого села пішов воювати на фронт. Удома залишив дружину Наталю, двох діток. Донька навчається на першому курсі у ліцеї, син – другокласник. Вони живуть у Львові, тут мешкає мама Романа. Вона виховала троє дітей. Донька – в Італії. Одного сина, Романового брата, минулого літа поховала – трапився нещасний випадок. Аби мама не залишалася самотньою, Роман, невістка та онуки дуже часто до неї навідувалися. Коли пані Оля дізналася, що трапилося зі сином, одразу з невісткою поїхала у Дніпро. Наталя змушена була повернутися додому, бо малий прихворів. Пані Оля залишилася біля сина», – розповідає LMN директор школи у Ліщині Марія Бурбела.

Роман Досяк був бійцем 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила у Яворові.

Фото: Facebook

Відео