Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Від нас залежатиме, скільки це триватиме»,  – мер Старого Самбора про карантин
31 Березня, 20:12
logo-black

«Від нас залежатиме, скільки це триватиме», – мер Старого Самбора про карантин

Учора, 30 березня, міський голова Старого Самбора Ігор Трухим звернувся до мешканців міста у зв‘язку з загрозою поширення коронавірусу. Відповідне звернення з‘явилось на сайті міської ради.

«Як бачимо, небезпека наблизилася впритул. Перші випадки захворювання уже виявлені у нашій та сусідніх областях. Зараз міська влада спільно з поліцією, лікарями, усіма профільними структурами робить все можливе, аби вберегти жителів від розповсюдження коронавірусної інфекції. Але саме громадяни є гарантами власної безпеки», – зазначив Ігор Трухим.

Мер закликав усіх мешканців Старого Самбора бути відповідальним та дисциплінованими, дотримуватись основних правил самоізоляції та гігієни. Особливо тих, хто повернувся з-за кордону.

«Насправді інформаційна робота – це чи не єдиний спосіб боротьби з поширенням коронавірусу. Ми хотіли через депутатів провести роз’яснювальну роботу з людьми, які повернулись цими днями з інших країн. Однак наразі Державна прикордонна служба відмовилась надавати нам такі списки. Сподіваємось, що таки вдасться їх знайти, а поки залишається лише проводити таку інформаційну роботу через офіційний сайт, засоби масової інформації та соцмережі», – пояснює LMN Ігор Станіславович.

Додамо, що за інформацією LMN на Старосамбірщину останнім часом повернулось майже 600 заробітчан.

Схожі новини