Від початку грудня у Львові буде нова керівниця управління охорони історичного середовища | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Від початку грудня у Львові буде нова керівниця управління охорони історичного середовища
19 Жовтня, 14:58

Від початку грудня у Львові буде нова керівниця управління охорони історичного середовища

Міське управління охорони історичного середовища очолить архітекторка Тетяна Балукова. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

« У Тетяни Балукової є дуже цінний міжнародний досвід. Вона кілька років живе за кордоном та працює архітекторкою у Німеччині. Сподіваюся, що вона зможе застосувати цей досвід у Львові. Зараз пані Тетяна є співробітницею німецької структури і повинна дотримуватися всіх вимог, що передбачає німецьке трудове законодавство. Тому до роботи у Львові вона зможе приступити на початку грудня», — розповіла керівниця управління персоналом ЛМР Лілія Савич.

Офіційно на посаду керівника управління охорони історичного середовища Тетяну Балукову призначать з 5 грудня цього року.

Зазначимо, що фахівчиня закінчила НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Містобудування», а згодом проходила стажування за кордоном. У Львові очолювала ЛКП «Архітектурно-археологічна служба» і працювала архітекторкою  – консультанткою в проєкті GIZ GmbH «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». З 2019 року живе у Німеччині та до цього часу працює архітекторкою в інженерному бюро країни.

Відео