Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Від Скнилова до Мостиськ збудують євроколію за 20,8 мільйонів доларів
01 Лютого, 09:56

Від Скнилова до Мостиськ збудують євроколію за 20,8 мільйонів доларів

Будівництво євроколії від станції Скнилів на околиці Львова до державного кордону з Польщею – станції Мостиська – дасть можливість збільшити пасажиропотік у цьому напрямку. За рік пасажирів може побільшати до 634 тис. Щодня курсуватимуть три поїзди. Такі дані наводять в «Інвестиційному атласі», оприлюдненому на сайті Кабміну, йдеться на «Економічній правді».

«Будівництво євроколії скоротить час митного контролю до чотирьох годин. Також надасть доступ залізничним підприємствам ЄС до залізничної мережі «Укрзалізниці». Орієнтовна вартість проекту – 20,8 мільйонів доларів, очікуваний час реалізації – 2021 рік», – йдеться в «Інвестиційному атласі».

Там також говориться про модернізацію та електрифікацію залізничного напрямку Ковель – Ягодин – держкордон. Орієнтовна вартість проекту – 54,2 млн дол, очікуваний час реалізації – 2024 рік. У разі реалізації зазначеного проекту за рахунок двох щоденних поїздів пасажирський трафік тут розраховують збільшити до 315 тис. осіб на рік.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» планує перетворити Скнилів на залізничний хаб міжнародних поїздів та запустити звідти до залізничного вокзалу Львова експрес-поїзд.

Фото: Економічна правда

Схожі новини