Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Від сьогодні два райони Львівщини у “червоній” карантинній зоні
14 Вересня, 09:15

Від сьогодні два райони Львівщини у “червоній” карантинній зоні

Сьогодні, 14 вересня, в Україні почало діяти нове епідемічне зонування. Його ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 вересня. Новий розподіл діятиме впродовж 14 днів.

Згідно з новим епідемічним зонування Перемишлянський та Пустомитівський район увійшли у “червону” зону. 

У “помаранчевій” зоні опинилися Львів, Дрогобич, Бродівський, Городоцький, Жовківський, Миколаївський та Радехівський райони

Борислав, Моршин, Самбір, Стрий, Буський, Дрогобицький, Жидачівський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Самбірський, Сколівський, Сокальський, Яворівський райони опинилися увійшли у “жовту” зону.

“Всі інші райони потрапили у зелену зону. Перейти з однієї зони в іншу – адмністративно-територіальна одиниця може, якщо 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників”, каже заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тарас Грень

Нагадаємо, у “зеленій” зоні обов’язковим є носіння захисної маски в громадських місцях. Проведення масових заходів можливе лише у випадку не більше однієї людини на 5 кв м. Кінотеатри можуть працювати із заповненістю 50%. Перевезення пасажирів відбувається тільки в межах сидячих місць.

У “жовтій” зоні діються обмеження “зеленої”. Крім того, забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

У “помаранчевій” забороняється діяльність закладів розміщення, крім готелів, діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час. Не можливі планові госпіталізації у лікарнях. Заборонена робота спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури. Також не може здійснюватися прийом нових змін у дитячі табори. Діють обмеження для масових заходів – 1 людина на 20 кв м і не більше ніж 100 людей.

У “червоній” зоні діють обмеження “помаранчевої”. Крім того забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти та діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Фото: vesti92.

Схожі новини