Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Від збройної агресії рф постраждали понад 630 українських дітей
07 Травня, 12:30

Від збройної агресії рф постраждали понад 630 українських дітей

В Україні від початку повномасштабного вторгнення росії постраждали 633 дитини. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

«Більше ніж 633 дитини постраждали в Україні внаслідок збройної агресії російської федерації. Станом на ранок 7 травня, за офіційними даними, число жертв-дітей не змінилося – 223. Зросла кількість поранених – 410», — йдеться в повідомленні.

Ці дані не є остаточними, оскільки триває робота з їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Згідно з отриманими ювенальними прокурорами даними, найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 139, у Київській – 116, Харківській – 98, Чернігівській – 68, Херсонській – 46, Миколаївській – 44, Луганській – 37, Запорізькій – 27, Сумській – 17, у Києві – 16, у Житомирській області – 15.

Так, 5 травня внаслідок обстрілу ворогом житлових будинків у с. Червона Поляна Ізюмського району Харківської області отримав поранення 11-річний хлопчик.

4 травня колона приватних автомобілів, яка виїхала з Вовчанська Чугуївського району Харківської області у смт Старий Салтів, була обстріляна. Шестимісячна дитина, яка перебувала в одній із машин, отримала поранення. Крім того, зникла 13-річна дівчинка.

Нагадаємо, 15-річна дівчинка з Попасної з простріленими ногами вела авто, щоб урятуватися від обстрілу.

Схожі новини