Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відбулися консультації щодо ОТГ на Самбірщині, Жидачівщині та Городоччині
24 Січня, 19:32
logo-black

Відбулися консультації щодо ОТГ на Самбірщині, Жидачівщині та Городоччині

Софія Мінджоса

Учора, 23 січня, відбулися публічні консультації щодо доопрацювання перспективного плану ОТГ. Першими обговорювали майбутнє Самбірського, Жидачівського та Городоцького (в частині приміської зони Львова) районів.

На Самбірщині влада пропонує три ОТГ – Самбірську, Новокалинівську і Рудківську. Натомість сільські голови висунули пропозицію додатково створити укрупнені Бісковицьку та Ралівську громади.

“Як на мене влада відреагує на пропозицію сільських голів і повністю або частково її задовільнить. Бо все таки в цьому є певний сенс. На Самбірщині досить багато населення, – каже LMN активіст, який займається проблемами ОТГ на Львівщині, Віталій Горбатенко.

На Жидачівщині обласна влада хоче віднести Новострілищанську ОТГ до Ходорівської громади. Однак, на думку Горбатенка, селищна голова Новострілищанської ОТГ на фактах чітко довела спроможність власної громади.

На Городоччині влада хоче хоче приєднати с. Суховоля до Зимноводівської ОТГ. Проте населення села поки не може визначитися, де йому краще.

27 січня відбудуться публічні консультації щодо об’єднання ОТГ на Сколівщині, Бродівщині та Радехівщині.

“В ідеалі мало би бути 20 консультацій. Але в тих районах, де нема ніяких зауважень, їх не буде. Всі консультації відбуваються лише там, де були якісь конфліктні ситуації, люди не хотіли приєднуватися. До кінця наступного тижня маємо завершити всі обговорення”, – додає Горбатенко.

Фото: Укрінформ.

Схожі новини