Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Відчуваю себе чемпіоном”: у Львові змагаються юні кікбоксери
30 Січня, 11:26
logo-black

“Відчуваю себе чемпіоном”: у Львові змагаються юні кікбоксери

Цими днями у залі боксу Навчально-спортивної бази літніх видів спорту триває чемпіонат області з кікбоксингу. Понад триста спортсменів приїхали позмагатися за звання чемпіона. Найбільше на чемпіонаті учасників зі Львова та Дрогобича, однак є й представники інших районів. 

Змагання офіційно стартують о 14.00, однак ще за годину до початку тут вже десятки спортсменів. Більшість із них відточує майстерність з боксерською грушею, молодші кікбоксери обговорюють свою підготовку до змагань. 

 

photo5300804261577338613

За першим спарингом уважно спостерігає 9-річна Валерія. Вона львів’янка, займається кікбоксингом з вересня. 

“Дівчаток у нас небагато. У нашій групі, то я взагалі одна. Але то вже другі мої змагання, то хвилююсь менше. На перших було страшно”, – розповідає дівчинка LMN.

Прийшла підтримати дівчинку її бабуся. Каже, що онучка сама захотіла займатись таким видом спорту.

“Вона побачила у школі, як проходять заняття. Прийшла, так загорілась, захотіла ходити. Звичайно, то не дуже дівчача справа, але куди краще, аніж сиділа б цілий день за комп’ютером чи телефоном. Тут має хороше товариство, розвивається фізично”, – каже жінка. 

photo5300804261577338616

7-річний Остап займається кікбоксингом лише 2 тижні. Цього разу участь у змаганнях брати не буде, однак каже, що вже чекає наступних. Діти тренуються в одному клубі. 

Після першого спарингу 14-річних юнаків на ринг виходять молодші спортсмени. Хлопчикам шість-сім років. Один з спортсменів одразу активніше атакує іншого. Усвідомлюючи, що прогає, інший кікбоксер починає плакати. Суддя зупиняє бій. 

“То діти, що зробиш”, – пояснює.

До хлопчика одразу підходить тренер. Обіймає дитину, просить не хвилюватися. 

“Ти чого, у спорті так буває. Будуть ще перемоги, треба трошки просто більше, довше попрацювати. Ну все, не плач”, – каже чоловік. 

Інші поєдинки минули без сліз. Одним з переможців спарингів став 7-річний Святослав. 

“Відчуваю себе чемпіоном”, – лаконічно поділився враженнями після бою. 

Святослава увесь спаринг підтримувала мама, каже, знала, що сину вдасться перемогти. 

“Син сам захотів займатись таким видом спорту, а я не суперечила. Кікбоксинг виховує впевненість у собі, у своїх силах, сміливість, вміння захистити себе», – каже жінка. 

photo5300804261577338614

Вже у лютому переможці цих змагань поїдуть на чемпіонат України та виборюватимуть право представляти нашу державу на міжнародних змаганнях.

«Щорічно кількість дітей, які прагнуть займатись більшає, розширюється географія учасників чемпіонату, однак у професійний спорт переходять не так багато спортсменів, як хотілось би. Не зважаючи на це, наші спортсмени завжди повертаються з медалями та нагородами з чемпіонату України», – зазначає президент федерації кікбоксингу Львівської області Іван Данченко.

Фото, відео: LMN.

Схожі новини