Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Віддав життя, підірвавши себе гранатою”: у Городку відкрили пам’ятник Герою УПА
01 Жовтня, 16:21
logo-black

“Віддав життя, підірвавши себе гранатою”: у Городку відкрили пам’ятник Герою УПА

Ірина Петришин

Сьогодні, 1 жовтня, у Городку, до річниці народження героїчного воїна УПА Володимира Горака, відкрили пам’ятник. Молодий хлопець у 21 рік віддав своє життя за Україну, підірвавши себе гранатою в оточенні відділу НКВС.

“Це не перший досвід, коли у такий спосіб намагаємось вшанувати наших місцевих Героїв. У Городку вже кілька монументів відкрили на спомин про відважних хлопців, які у ті страшні часи віддали своє молоде життя за нашу Україну, – розповідає активістка Ольга Діасамідзе. –  Історію України у місті шанують та пам’ятають, тому є чимало різноманітних заходів з цим пов’ язаних”,- розповідає Ольга Діасамідзе.

photo_2020-10-01_16-15-24
photo_2020-10-01_16-15-30

До слова, Володимир Горак народився 1 жовтня 1925 року та проживав на околиці Городка, на момент загибелі юнакові виповнився 21 рік. Хлопець підірвав себе гранатою, коли був оточений відділом НКВС. Його тіло поховали у могилу бабусі, а зараз на місці смерті відбудували пам’ятний знак.

“У нас є багато небайдужих людей, які своїми коштами допомагають відреставровувати пам’ятники. Останні три відкрили у селах Милятин, Дубаневичі, а також в Городку – на вшанування Володимира Горака. Пам’ятний знак Герою ми відбудували разом з організацією “Апостольська Чота”, – говорить голова Городоцької РДА Іван Саган.

  • 0
  • 594
Схожі новини