Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Віддавав для Бога найкраще”: у Львові помер священик церкви святої Анни
24 Липня, 09:19
logo-black

“Віддавав для Бога найкраще”: у Львові помер священик церкви святої Анни

На 69-му році життя відійшов у вічність священик церкви святої Анни отець Михайло Онацко. Про це вчора, 23 липня, повідомили на сайті храму.

 

“Хочу просто сказати йому дякую за все! Своєю добротою та увагою він привів до Церкви багатьох людей, а серед них і мене. Церква для нього як душпастиря, випробуваного часами переслідувань УГКЦ та різними іншими викликами, була всім! Його тепло та увага зігрівають багато сердець, а пам’ять про нього спонукатиме усіх нас бути відповідальними за дар віри та майбутнє і теперішнє Церкви. Згадую ці перші дні, коли він мене малим хлопцем запросив прислуговувати під час Святої Літургії у селі Чишки. Він довірив мені ключі від церкви, кадило, свічки, подбав про перші дальматики, про церковний одяг, щоб ми пристойно виглядали. Для нас малих це було щось дуже важливе! Михайло Онацко завжди хотів, щоб все було охайно і на своєму місці. Для Бога він віддавав найкраще і нас вчив так само робити”, – каже владика Степан Сус про покійного.

Отець народився у селі Завалів Яворівського району. Там навчався і закінчив середню школу. Згодом служив у війську. Опісля працював у Львові на заводі “Електрон”, а пізніше на Львівському протезному заводі по професії технік-технолог. Через кілька років Михайло Онацко одружився. З 1980 року навчався у підпільній греко-католицькій духовній семінарії. Згодом його висвятили на священника. З 1990 року був душпастирем на парафіях у храмі св. Миколая в селі Чишки та храмі св. Димитрія в Винничках на Пустомитівщині. Впродовж десяти років отець перебував на місійний праці у Великобританії.

Сьогодні, 24 липня, об 11.00 у церкві святої Анни відбудеться заупокійна служба. Поховають отця Михайла у селі Лісновичі Городоцького району.

Фото: anna-church.org.

Схожі новини