Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відкрили і закрили: львівський паб працював один день
12 Травня, 20:01

Відкрили і закрили: львівський паб працював один день

Сьогодні, 12 травня, під час позачергового засідання міська комісія ТЕБ і НС вирішила заборонити роботу львівського пабу «Золотий колос» на проїзді Крива Липа. Таке рішення комісія прийняла через порушення закладом правил карантину, передає Львівська міська рада.

У понеділок ввечері, 11 травня, у перший же день часткового відновлення роботи львівських ресторанів, у пабі «Золотий колос» зібралась велика кількість людей. Відвідувачі порушували правила карантину – не дотримувалися дистанції та перебували за одним столиком більше, як двоє людей.

Напередні львівським ресторанам і барам дозволили відновити роботу, але лише на літніх терасах і за умови чіткого дотримання спеціального протоколу роботи.

«Відучора відкрились тераси при закладах громадського харчування у різних районах міста Львова. Були зауваження до роботи закладу громадського харчування «Золотий колос» на провулку Крива Липа, 6. Сьогодні на комісії було прийняте рішення про призупинення діяльності цього закладу громадського харчування», – повідомила очільниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна.

Міська комісія ТЕБ і НС зможе відновити діяльність пабу після того, як він виправить усі порушення. У львівській мерії також попросили мешканців інформувати про можливі порушення правил роботи інших закладів громадського харчування на «Гарячу лінію міста Львова».

У прес-службі поліції Львівщини ZAXID.NET повідомили, що правоохоронці вивчають випадок із «Золотим колосом», однак наразі протокол про порушення карантину не виписали.

«Ввечері отримали виклик на «102», але коли наряд поліції приїхав на місце події, то заклад був зачиненим і людей там не було. Зараз правоохоронці проводять перевірку за цим фактом», – зазначила речниця поліції Світлана Добровольська.

Штраф за порушення карантину для фізичних осіб становить від 17 тис. до 34 тис. грн, а для юридичних осіб – від 34 тис. до 170 тис. грн.

Фото: Facebook

Схожі новини