Відкриття ринку землі: як голосували львівські нардепи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Відкриття ринку землі: як голосували львівські нардепи
31 Березня, 09:43
logo-black

Відкриття ринку землі: як голосували львівські нардепи

Верховна Рада підтримала закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. Згідно з оновленою версією документу, з другого півріччя 2021 року скасовується дія мораторію на продаж аграрної землі.

Як йшлось раніше, за це рішення проголосувало 259 народних депутатів. LMN проаналізувала, як голосували львівські нардепи. Інформацію про голосування використовували з Офіційного порталу Верховної Ради України.

«За» голосували: Андрій Герус, Святослав Юраш, Ірина Верещук, Мар’ян Заблоцький, Ростислав Тістик, Євген Петруняк, Орест Саламаха, Юрій Камельчук та Остап Шипайло зі «Слуги народу». Також «за» виступили депутати з «Голосу»: Ярослав Юрчишин, Роман Лозинський, Ярослав Рущишин та Наталія Піпа.

Андрій Парубій, Олег Синютка, Микола Величкович, Микола Княжицький, Андрій Лопушанський, Софія Федина, Михайло Бондар та Степан Кубів з «Європейської солідарності» також підтримали законопроект.

Павло Бакунець та Андрій Кіт з депутатської групи «Довіра» проголосували «за».

«Проти» проголосував лише Михайло Цимбалюк з «Батьківщини».

Тарас Козак з «Опозиційної платформи» не голосував. Також не віддала свого голосу позафракційна Олена Кондратюк.

Святослав Вакарчук та Галина Васильченко з «Голосу» на голосуванні були відсутні, як і Тарас Батенко та Ярослав Дубневич з депутатської групи «За майбутнє».

Відео