Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відмовили нирки: 26-річний чоловік потрапив до лікарні після вживання сурогатного алкоголю
01 Липня, 20:21

Відмовили нирки: 26-річний чоловік потрапив до лікарні після вживання сурогатного алкоголю

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги лікарі намагаються врятувати 26-річного мешканця Рудного, якого «швидка» привезла до лікарні 26 червня у важкому стані. Чоловік скаржився на біль у животі, задишку, затримку сечовиділення, запаморочення, загальну слабкість, відсутність чутливості та рухів у правій нозі, – пише Захід.нет

Після обстеження лікарі діагностували у пацієнта важке отруєння і краш-синдром (синдром тривалого стискання м’яких тканин тіла) правої ноги. Через тривалу втрату свідомості пацієнт довго нерухомо лежав на одному боці і через це у нього виникло стискання м’яких тканин нижньої кінцівки з порушенням кровопостачання.

Чоловік розповів лікарям, що перед захворюванням він упав з велосипеда і дуже забився. Аби зняти біль, пив алкоголь і знеболювальні. Алкоголю пив багато і різного. Купував його з рук, розводив водою і пив. Це допомагало йому «відключитися» і не відчувати болю.

Хворому відразу почали проводити дезінтоксикаційну терапію, але ознаки отруєння прогресують. У нього відмовили нирки. Виникла гостра нирково-печінкова недостатність. Пацієнта перевели на гемодіаліз.

«Хворому станом на сьогодні проведено три сеанси гострого гемодіалізу. Проте його стан залишається критичним. Нирки не працюють. Йому проведено декілька оперативних — поздовжня фасціотомія — втручань на кінцівці у вигляді лампасних розрізів аби забезпечити життєздатність кінцівки, але наразі явного позитивного ефекту від лікування нема. Ми робимо все можливе, аби врятувати молодого чоловіка», ­— каже завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої допомоги Наталія Матолінець.

Схожі новини