Відновили ремонт дороги Стрілки-Новий Кропивник за 170 мільйонів гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Відновили ремонт дороги Стрілки-Новий Кропивник за 170 мільйонів гривень
23 Березня, 10:49

Відновили ремонт дороги Стрілки-Новий Кропивник за 170 мільйонів гривень

Вчора, 22 березня, відновили ремонт дороги в гірському регіоні Стрілки-Новий Кропивник. ЇЇ протяжність – 18 кілометрів. Зокрема, підрядник проводить влаштування хідників у межах села Стрілки. Опісля влаштує верхній шар асфальтобетону, повідомили у ЛОДА.

«На сьогодні відремонтували 12,8 кілометрів автошляху.  Дорога проходить населеними пунктами Стрілки, Топільниця, Тур‘є до меж Старосамбірського та Дрогобицького районів, а також в напрямку села Недільне, де розміщена низка туристичних об’єктів. Вона має важливе стратегічне значення, бо з’єднує напрямок Львів-Ужгород та гірські території з курортами Східниця, Трускавець. На цей рік на ремонтні роботи виділили понад 40 млн гривень. Хороші дороги – це розвиток навколишніх сіл у гірській місцевості, нові робочі місця та залучення туристів у регіоні», – повідомили у Львівській ОДА.

У межах цього фінансування роботи планують завершити до кінця липня. Вартість ремонтних робіт – 170 млн грн.

Нагадаємо, що до цього часу на дорозі багато років не проводився капітальний ремонт. Дорожнє покриття не підлягало ямковому ремонту, було багато непроїзних ділянок. Часто траплялися аварії. Маршрутні та шкільні автобуси не могли вчасно доїхати, «швидкі» та «пожежні» запізнювалися. Якщо були погані погодні умови, то машини переставали їздити по цій ділянці.

Фото: ЛОДА

Відео