Віднині обмінювати валюту можна через телефон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Віднині обмінювати валюту можна через телефон
07 Лютого, 19:53

Віднині обмінювати валюту можна через телефон

 

Віднині, зі 7 лютого, в Україні почав діяти закон, що знімає понад 20 валютних обмежень.

 

Тож тепер кожен може:

– купувати валюту через інтернет-банкінг та термінали самообслуговування;

– без індивідуально ліцензії Нацбанку України вкладати гроші у закордонні цінні папери та інші активи. До 50 тисяч євро на рік;

– переказувати за кордон до 150 тисяч гривень на рік без відкриття рахунку;

– також можна обмінювати валюту у відділеннях Укрпошти.

 

Вже щонайменше 3 банки — ПриватБанк, Monobank та «Альфа-банк» — розпочали продаж валюти через інтернет.

 

Як це працюватиме на практиці детально описала на своїй сторінці у фейсбук піарник ПриватБанку Інна Музичук. І детально пояснила:

«Послуга онлайн-обміну валют у Приват24 та всіх терміналах самообслуговування банку буде доступна через інтернет-банк Приват24, мобільний додаток Privat24, і сервіс обміну валют у терміналах самообслуговування. У режимі онлайн можна буде купувати та продавати найпопулярніші серед українців валюти – євро та американський долар. Продаж валюти онлайн буде здійснюватися за поточним комерційним курсом банку без додаткових комісій».

«У Приват24 та мобільному банку перезапуск сервісу онлайн-обміну валют дозволить миттєво купувати та продавати долари США та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні – у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тисяч гривень на добу.
Якщо клієнт немає валютної картки, інтернет-картку в доларах або євро можна оформити безкоштовно прямо в Приват24 за кілька секунд».

 

«Щодо обміну готівкової іноземної валюти в терміналі самообслуговування ПриватБанку – потрібно вибрати послугу «Обмін валют» у меню термінала «Банківські послуги», внести готівкову валюту та визначити картку, на яку буде перераховано гривні».

Відео