Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відомі переможці першого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2019 (відео)
10 Лютого, 09:02

Відомі переможці першого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2019 (відео)

Учора, 9 лютого, відбувся перший півфінал Національного відбору на Євробачення-2019.  Трійка переможців – MARUV, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

У журі Нацвідбору увійшли Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов. Переможців півфіналу обирали за рахунок глядацького голосування.

 

Солістка MARUV набрала найбільше глядацьких голосів. Співала пісню Siren Song. Перед виступом обіцяла справжню суперфеєрію.  Раніше зірка працювала у харківському стриптиз-клубі.

 

Гурт YUKO складається з двох осіб вокалістки Юлі Юриної і музиканта Стаса Корольова. Під час Нацвідбору виконували пісню «GALYNA GULIALA». Артисти вирішили не використовувати англійську, щоб не перекреслювати автентичність фольклорного тексту.  Журі найвище оцінили саме YUKO.

Юлія Юріна є громадянкою Росії, останні сім років живе в Україні. Нещодавно вона отримала посвідку на постійне проживання в Україні. За освітою вона дослідниця українського фольклору.

 

Інді-гурт з Кривого Рогу Brunettes Shoot Blondes створив арт-об’єкт – гібридний рояль, в який вбудовані інші музичні інструменти. У композиції «Houston» прозвучав наживо цілий оркестр всередині одного корпусу.

 

Прямі ефіри Національного відбору-2019 відбудуться 16 лютого – другий півфінал і 23 лютого  – фінал. Учасник від України виступить у другому півфіналі конкурсу, який відбудеться 14 травня.

Схожі новини