Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відомий дорожній знак продадуть з аукціону: кошти підуть на потреби ЗСУ
29 Травня, 12:46

Відомий дорожній знак продадуть з аукціону: кошти підуть на потреби ЗСУ

2 червня на благодійному онлайн-аукціоні в системі Прозорро.Продажі продадуть популярний дорожній знак “Нах*й, знов нах*й і до росії нах*й”. Стартова ціна за лот складає 50 тисяч гривень або 1,5 тисячі доларів, повідомляє Прозорро.Продажі.

«На початку війни більшість інформаційних знаків було демонтовано, натомість орієнтир для окупанта сформувався в єдиний дорожний вказівник — “Нах*й, знов нах*й і до росії нах*й”. Знак став ще одним символом війни та боротьби українців з агресорами, за який сьогодні можна позмагатися на аукціоні», – йдеться в повідомленні.

Організатори аукціону наголошують, що на торги виставлять лише один такий знак і його масовий продаж не планується. Новий власник знаку зможе встановити його в межах свого домогосподарства або в іншому місці (окрім доріг загального користування).

Взяти участь в аукціоні з продажу знаку зможуть всі охочі. Для цього потрібно зареєструватися для участі до 18:00 1 червня за посиланням. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на аукціон у день його проведення.

Усі кошти, зібрані за підсумками аукціону, будуть спрямовані на спеціальний рахунок в Національний банк України на потреби ЗСУ.

Схожі новини