Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відомий український співак заявив про замах на його життя
10 Серпня, 17:20

Відомий український співак заявив про замах на його життя

Соліст гурту “Антитіла”, Тарас Тополя повідомив своїм фанатам про те, що на його життя було скоєно замах. Тарас написав, що, виходячи з аптеки, поруч з ним спрацював вибуховий пакет. Співак одразу ж повідомив про це поліцію, після чого дізнався, що його мобільний телефон прослуховують, а за вчинками – пильно стежать.

“Тиждень тому, увечері за адресою Парково-Сирецька 11, в декількох метрах від мене, коли повертався з аптеки, спрацював вибуховий пакет. Мною одразу був викликаний наряд поліції, який зафіксував це й опитав свідків цього інциденту. Я не став робити розголосу, аби не вносити деструктив у конструктивний процес, який дійсно на той момент вже розпочався,” – написав на своїй сторінці Тарас Тополя.

Після цього він звернувся до людей, які намагаються перешкодити йому у діях, погрожуючи і закликаючи не вручатися у питання медицини та вакцинації.

 

“На це хочу відповісти: я нічого не боюся! Ні фізичного тиску, ні залякування, ні, тим більше, спроб дискредитувати мою репутацію”, – заявив соліст гурту “Антитіла”.

Схожі новини