Відпочинок на пляжах Домінікани пішов не на користь: чиновник ЛОДА через прогули втратив роботу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Відпочинок на пляжах Домінікани пішов не на користь: чиновник ЛОДА через прогули втратив роботу
05 Березня, 10:02

Відпочинок на пляжах Домінікани пішов не на користь: чиновник ЛОДА через прогули втратив роботу

38-річного директора розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчука звільнили. Чиновник більше місяця не приходив на роботу і не пояснював свою відсутність, йдеться у матеріалі Zaxid.net.

Сам Назарій Романчук стверджує, що з 16 січня перебуває на лікарняному. Хоча за даними журналістів, з того часу він два тижні встиг провести на пляжах Домінікани.

У ЛОДА зазначають: Романчук не брав відпустки і не оформив лікарняний, тому в обласній адміністрації створили спеціальну комісію, яка вивчила цю ситуацію і прийняла рішення звільнити його з 1 березня.

Ексчиновник відмовився коментувати своє звільнення. Водночас він заявив, що перебуває на лікуванні в медзакладі. Однак не уточнив, в якій саме лікарні.

«Я вже більше місяця перебуваю на лікарняному з ускладненнями після ковіду. Зараз коментувати нічого не можу, бо знаходжусь в стаціонарі. Мене табелюють в табелі як лікарняне у департаменті ЖКГ», – сказав Романчук.

Втім, отримані Zaxid.net дані перетину кордону свідчать, що 18 січня Назарій Романчук вилетів з київського аеропорту «Бориспіль» у місто Ла-Романа у Домініканській Республіці. Повернувся він у Київ рейсом з Ла-Романи 31 січня.

«Я не знаю, звідки у вас ця інформація. Добре, що з перевірених джерел. Я маю право відпочивати», – зазначив звільнений чиновник.

Судячи з декларації Назарія Романчука, у 2019 році він заробив 385,4 тис грн, тобто в середньому у місяць отримував 32 тис грн. На сайтах туристичних агенцій вказано, що ціни на тури у Ла-Роману на 10 днів стартують від 50 тис грн з людини (якщо бронювати за кілька місяців наперед). Варто зазначити, що відпочинок у регіоні Ла-Романа є дорожчим, чим, скажімо, у більш туристичній Пунта Кані.

У Романчука є дружина та троє дітей. У квітні торік дружина через суд розлучилась з ним. А у листопаді Назарій Романчук подав апеляцію і клопотання про примирення.

Романчук працював у ЛОДА 15 років. Спочатку в управлінні промисловості та інфраструктури, потім – в управлінні економіки, а з 2009 – в управлінні ЖКГ. У грудні 2016 року Романчука призначили директором департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, який відповідає за поводження зі сміттям.

Фото: Гал-інфо

Відео