Відправили до психлікарні: суд винів вирок щодо вбивці дрогобицького таксиста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Відправили до психлікарні: суд винів вирок щодо вбивці дрогобицького таксиста
30 Червня, 14:39

Відправили до психлікарні: суд винів вирок щодо вбивці дрогобицького таксиста

Вбивцю дрогобицького таксиста Юрія Новосада визнали неосудним і відправили на примусове лікування до психлікарні. Таке рішення ухвалив Дрогобицький міськрайонний суд. Про це повідомляє Zaxid.net.

Про завершення розгляду справи в суді повідомила прокуратура Львівщини. За матеріалами справи, у березні 2021 року таксист Юрій Новосад підвозив 60-річного уродженця Дрогобича Богдана Петрова на місцеве кладовище на могилу його батька.

Перебуваючи в автомобілі, чоловік напав на таксиста, завдав йому численні удари ножем у голову та шию, внаслідок чого потерпілий помер. Свій вчинок затриманий Богдан Петров пояснив помстою нібито за причетність таксиста до смерті його брата у 2018 році. Після скоєння вбивства нападник втік і переховувався у квартирі своєї матері, де його затримали правоохоронці.

Під час слідства Богдану Петрову провели судово-психіатричну експертизу, яка визнала його неосудним. На основі експертизи Дрогобицький міськрайонний суд відправив підсудного на примусове лікування до психлікарні. Також суд вирішив стягнути на користь дружини та доньки потерпілого 2 млн грн компенсації за моральну шкоду.

63-річного дрогобицького таксиста Юрія Новосада знайшли вбитим на цвинтарі у березні 2021 року – через два дні після його зникнення. Юрій Новосад був досвіченим таксистом, раніше у 90-х роках був депутатом Дрогобицької міськради.

Відео