Відправився з побратимами на передову у перші дні вторгнення: загинув захисник з Дрогобича | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Відправився з побратимами на передову у перші дні вторгнення: загинув захисник з Дрогобича
01 Серпня, 14:32

Відправився з побратимами на передову у перші дні вторгнення: загинув захисник з Дрогобича

У війні з російськими загарбниками загинув ще один захисник України – дрогобичанин Василь Дідух. У пам’яті рідних та близьких він назавжди залишиться товариським, веселим, добрим та відданим сином своєї країни, повідомляють у Дрогобицькій міській раді.

Василь Дідух проживав на вулиці Грушевського у Дрогобичі. Закінчив ЗОШ №14.

Контракт зі Збройними Силами України Василь заключив ще у вересні минулого року, після чого перебував у 24 Окремій Механізованій Бригаді імені Короля Данила в Яворові. Одразу після повномасштабного вторгнення росії на українські землі відправився з побратимами на передову – захищати країну.

Під час виконання бойових завдань Василь був серйозно поранений. Травми воїна виявились несумісними з життям, захисник помер у військовому госпіталі Львова. У покійного Героя залишилися рідні, від колишнього шлюбу – двоє неповнолітніх синів, – зазначають у міській раді.

Конвой з тілом загиблого героя прибуде до Дрогобича завтра. Точний час прибуття конвою, проведення парастасу та чину похорону повідомлять додатково.

Відео