Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відсьогодні у Львові можна за 15 хвилин оформити закордонний паспорт
04 Червня, 10:11
logo-black

Відсьогодні у Львові можна за 15 хвилин оформити закордонний паспорт

Софія Мінджоса

Сьогодні, 4 червня, у Львові на вул. Чупринки, 71 запрацював новий Центр оформлення документів № 1 Львівського міського управління Державної міграційної служби.  Центр відкрили для покращення якості надання адміністративних послуг львів’янам.

“У Центрі оформлення документів на Чупринки, 71 львів’яни зможуть виготовити документи для видачі закордонного паспорта та-ID картки всього лиш за 15 хвилин. Для цього їм потрібно попередньо зареєструватися у електронній черзі на сайті ДМС Львівщини, або безпосередньо прийти у відділення і вже там записатись”, – каже LMN начальниця міграційної служби Львівщини Лідія Котеляк.

Щоправда, на сайті ще не створили відповідного підрозділу.

У службі технічної підтримки сервісу LMN запевнили, що його дороблять 5-6 червня.

Скористатися послугою виготовлення закордонного паспорта можуть усі громадяни України. Однак отримати ID картку можуть лише львів’яни, які проживають у Галицькому або Франківському районах.

“До кінця року ми плануємо створити ще три таких центри.  Реформа міграційної служби передбачає реорганізацію відділень. Замість шістьох центрів буде три. Це створить додаткову кількість робочих місць. Адже в старих відділеннях працюють по 4 працівники, а в нових буде вже більше дев’яти. Це пришвидшить процедуру оформлення документів і зменшить чергу, – каже Лідія Котеляк. – Усі нові центри будуть кардинально відрізнятися від старих. Це буде просторе і світле приміщення з паркувальним та ігровим майданчиками. Ми запрошуємо усіх львів’ян та гостей міста скористатися нашими послугами.”

Графік роботи ЦОД № 1: з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 та без обідньої перерви. Оформлення паспорта впродовж 20 робочих днів обійдеться в 557 грн. 32 коп. Виконання термінового замовлення в продовж 3-7 днів коштуватиме 810 грн. 32 коп.

Фото: Lowcost

Схожі новини