Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відсьогодні водіїв штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісел
20 Листопада, 12:16

Відсьогодні водіїв штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісел

Сьогодні набув чинності закон про штрафи за перевезення дітей без автокрісел. Відповідний документ опублікували у виданні «Голос України», повідомляє zaxid.net. Тепер за порушення правил перевезення дітей на водія накладається штраф.

За порушення виписуватимуть штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів — 510 гривень. Після повторного порушення протягом року водію доведеться розпрощатися  850 гривнями.

У повідомленні зазначено, що законодавство дотепер не передбачало норми, яка би встановлювала відповідальність за порушення правил перевезення дітей. Відповідно до Правил дорожнього руху заборонено перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, у транспортних засобах без використання автокрісел. Також не можна перевозити дітей до 16-річного віку в кузові будь-якого вантажного автомобіля та організовані групи дітей у темну пору доби.

Зазначимо, що в Україні власники автівок використовують дитячі крісла лише для 12% дітей віком до 6 років, та майже ніколи для старших дітей, про що свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного дослідницькою компанією Ipsos.

Нагадаємо, львівські патрульні показали, що може статись з дитиною без автокрісла під час аварії.

Фото ілюстративне.

Схожі новини