Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Відсьогодні діє новий карантинний поділ: Перемишлянський та Пустомитівський райони – у “червоній зоні”
21 Вересня, 10:55

Відсьогодні діє новий карантинний поділ: Перемишлянський та Пустомитівський райони – у “червоній зоні”

Відсьогодні в Україні діє новий поділ на карантинні зони. Рішення про нове епідемічне зонування Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила 17 вересня.

Нагадаємо, у «червону зону» тепер потрапили Перемишлянський і Пустомитівський райони Львівської області.

«Помаранчевий» рівень встановили: у містах Львів, Дрогобич та у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Радехівському районах;

«Жовтий» рівень встановили: у містах Борислав, Моршин, Самбір, Стрий  та у Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Кам’янко-Бузькому, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Яворівському районах Львівської області.

Зазначимо, у “червоній зоні” заборонено роботу громадського транспорту; відвідувати заклади освіти; роботу ТРЦ, кафе і ресторані; посадка у міжобласний транспорт (висадка дозволена).

“Помаранчева зона” встановлює обмеження щодо діяльності  хостелів, туристичних баз, окрім готелів; розважальних закладів, ресторанів у нічний час; робота спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

У “жовтій зоні” також потрібно перебувати у громадських будівлях у масках, кінотеатри можуть працювати  зі заповненістю на половину, а транспорт має перевозити пасажирів лише на сидячих місцях. У жовтій зоні забороняється відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

 

Схожі новини